ING Kantoor Rik CaluDe VlasblommeImmo LVBStad KortrijkDeneckere Lieven - Dak -

Dit zijn de trainingsuren/locaties van het seizoen 2019-2020

Jeugdcoördinator : Arne Vandenbussche

+32496354817

 

Jeugdploegen HBC Apolloon Kortrijk 2019-2020

U = gemengd

M = meisjes

J = jongens

 

Lees hier het jeugdplan voor het seizoen 2018-2019

 

Trainingen voor U8, U10, M10 en U12 starten vanaf 5 september

 

Ploeg

Jaren

Trainingsuren

Trainers

U8

2012-2013

Woensdag 13.45u-15.00u - Mimosa
Zaterdag 10.30u-12.00u - Mimosa
Anja Lother

U10 2010-2011 Woensdag 13.45u-15.00u - Mimosa
Zaterdag 10.30u-12.00u - Mimosa

Anja Lother

M13

2007-2008-2009

Woensdag 15.00u-16.15u - Mimosa

Vrijdag 17u50-19u15 - Lange Munte, zaal 2

Leni Vergote

Anja Lother

J12

2008-2009

Woensdag 15.00u-16.30u - Mimosa
Zaterdag 10.30u-12.00u - Lange Munte, zaal 2

Lynn Delvoye

J14

2006-2007

Maandag 17.30u-19.00u - Lange Munte, zaal 1
insdag 17.30u-19.00u - Lange Munte, zaal 2
Vrijdag 17.30u-19.00u - Mimosa
Arne Vandenbussche
Arne Bruyneel
Philippe Julien

M15-M17

M17: 2003-2004

M15: 2005-2006

Maandag 17.15u-19.00u – Lange Munte, zaal 1
Vrijdag 20.30u-22.00u – PTI

Jakob Dhaene

J16

2004-2005

Maandag 19u-20.30u - PTI
Dinsdag 17.30u-19.00u - Lange Munte, Zaal 1
Donderdag 17.30u-19.00 - Lange Munte, Zaal 1

Jeroen Backers
Philip Julien

J18 

2002-2003

Maandag 20.30u-22.00u - PTI
Woensdag 17.30u-19.00u - PTI
Vrijdag 17.50u-19.15u – Lange Munte, zaal 1

Wim Bossuyt
Valentine Moenens

M19 2001-2002 Trainen met dames (oudste) en M17 (jongste)

Jakob Dhaene

Jeugdploegen Kuurne 2018-2019

Ploeg

Jaren

Trainingsuren

Trainers

U12 

2008-2007-2006

Maandag 17.00u-18.00u - Kuurne
Woensdag 15.00u-16.30u - Sportpark Kuurne

Robin Verhaeghe

Sportpark, Nieuwenhuyse 49, 8520 Kuurne


Contactpersoon Kuurne: Filip Vandamme

+32476949094

Seniorenploegen 2018-2019

Ploeg

Trainingsuren

Trainers

Heren 1
(1ste Nat)

Maandag, 19.00u-20.45u – Lange Munte, zaal 1
Woensdag, 19.00u-20.45u – Lange Munte, zaal 1
Vrijdag, 19.15u-20.45u – Lange Munte, zaal 1

Koen Nel
Andrzey Sokolowski

Heren 2 + 3
(Liga 1 en 3)

Dinsdag, 19.00u-20.30u – Lange Munte, zaal 1
Woensdag, 18.45u-20.30u – Lange Munte, zaal 2
Vrijdag 19.15u-20.30u – Lange Munte, zaal 2

Bogdan Olexiouk

Dames
(regio)

Maandag 20.30u-22.00u, Drie Hofsteden
Donderdag 19.00u-20.45u Lange Munte, zaal 1

 

 

Mimosa, Mimosalaan, 8500 Kortrijk

Lange Munte, Bad Godesberglaan 22, 8500 Kortrijk

PTI, Graaf Karel de Goedelaan 7, 8500 Kortrijk