ING Kantoor Rik CaluDe VlasblommeImmo LVBDeneckere Lieven - Dak -Stad Kortrijk

Dit zijn de trainingsuren/locaties van het seizoen 2020-2021

Jeugdcoördinator : Jakob Dhaene

Jeugdploegen Kortrijk 2020-2021

U = gemengd
M = meisjes
J = jongens

Lees hier het jeugdplan voor het seizoen 2020-2021

Trainingen voor U8, U10, M10 en U12 starten vanaf woensdag 5 september

Ploeg Jaren Trainingsuren Trainers
U8

2013-2014

Woensdag 13.45u-15.00u - Mimosa
Zaterdag 10.30u-12.00u - Mimosa
Anja Lother
Seppe Claeys
Matisse Demaeght
U10

2011-2012

Woensdag 13.45u-15.00u - Mimosa
Zaterdag 10.30u-12.00u - Mimosa
Anja Lother
Jonathan Petit-Jean
Jeroen Guillerme
Robbe Donck
Nathan Ghys
M13

2008-2009-2010

Woensdag 15.00u-16.30u - Mimosa
Vrijdag 17u30-19u00 - Mimosa
Leni Vergote
Anja Lother
Lore Guillerme
Sem Verhoeven
J12

2009-2010

Woensdag 17u30-19u00 - Lange Munte, Z2
Zaterdag 10u30-12u00 - Lange Munte, Z2 of Z5
Lynn Delvoye
Casper Moeyaert
Lars Vanroye
J14


2007-2008


Dinsdag 17u30-19u00 - Lange Munte, Z2
Woensdag 17u30-19u00 - PTI
Vrijdag 17u50-19.15u - Lange Munte, Z2
Arne Vandenbussche
Quinten De Volder
M17

2004-2005-2006 Maandag 17.30u-19.00u – Lange Munte, Z1
Donderdag 17.30u-19u00 - Lange Munte, Z1
Philippe Julien
J16


2005-2006


Maandag 19u-20.30u - PTI
Dinsdag 17.30u-19.00u - Lange Munte, Z1
Donderdag 17.30u-19.00 - Lange Munte, Z1
Jeroen Backers
Philippe Julien
Sven Ampe
Tejo Gijswijt
J18


2003-2004


Maandag 20.30u-22.00u - PTI
Vrijdag 17.50u-19.15u – Lange Munte, Z1

+ trainen met Heren 2 op din en/of woe

Valentine Moenens
Klaas Thiers
Tore Devos
M19 2002-2003 Trainen met dames (oudste) en M17 (jongste)

Wim Bossuyt
Till Dhaene

Jeugdploegen Kuurne 2020-2021

Ploeg Jaren Trainingsuren Trainers
U12
 
2008-2009-2010

Maandag 17.30u-18.30u - Sportpark Kuurne
Woensdag 15.15u-16.30u - Sportpark Kuurne
Robin Verhaeghe

Sportpark, Nieuwenhuyse 49, 8520 Kuurne

Contactpersoon Kuurne: Filip Vandamme

+32476949094

Seniorenploegen 2020-2021

Ploeg Trainingsuren Trainers
Heren 1
(1ste Nat)

Maandag, 19.00u-20.45u – Lange Munte, Z1
Woensdag, 19.00u-20.45u – Lange Munte, Z1
Vrijdag, 19.15u-20.45u – Lange Munte, Z1
Luc Vercauteren
Andrzey Sokolowski

Heren 2 + 3
(Liga 1 en Regio)

Dinsdag, 19.00u-20.30u – Lange Munte, Z1
Woensdag, 18.45u-20.30u – Lange Munte, Z2
Vrijdag 19.15u-20.45u – Lange Munte, Z2
Bogdan Olexiouk


Dames
(Liga)
Maandag 20.30u-22.00u, Don Bosco
Donderdag 19.00u-20.45u Lange Munte, Z1

Till Dhaene
Wim Bossuyt

Mimosa, Mimosalaan, 8500 Kortrijk
Lange Munte, Bad Godesberglaan 22, 8500 Kortrijk
PTI, Graaf Karel de Goedelaan 7, 8500 Kortrijk